Únor 2010

Panenka

14. února 2010 v 22:39 | Rony |  Povídky
Popis: Přece jenom jsem tu povídku napsala. Je to předělávka jedné z mých starých. Není jí skoro vůbec podobná...ale ten námět se mi hodně líbil, tak jsem to zkusila přepracovat.
Stará Narcissa pátrá po minulosti a čistě náhodou vejde do sestřina starého pokoje. Kde se s ní setkává..samozřejmě umírá a tohle všechno se odehrává jen v její hlavě.
Kategorie: HP! Kdo nečetl sedmičku, tak to nepobere / depresivní, jinak to nešlo.


Tajemství

14. února 2010 v 21:57 | Rony
Začala jsem psát povídku. Začínám psaní nesnášet. Protože to jde jenom, když je mi špatně. A vždycky z toho vznikne nějaká depresivní slátanina, která se skoro nedá číst.
Přesto se o to pořád dokola pokouším. A bude to akorát horší. To na tom nejvíc bolí.
Chvílema ani nevím, jestli se ještě umím smát...a mamka začíná mít strach. Snaží se mě rozesmát. Ale dělá to všechno ještě horší. Protože se musím aspoň snažit, aby byla ona šťastnější. Někdy mi chybí to, že by tu častějc měla bejt matka pro dceru a né pořád dcera pro matku.
Vím, proč to sem píšu...já to prostě nemám komu říct. Tak to říkám všem.
A tohle je můj blog. Můžu se psát co chci, i kdyby to nikdo nečetl...ne?
Tuhle písničku mám ráda. Landu mám ráda.


Čekárna

6. února 2010 v 15:49 | Rony |  Úvahy
Včera, při cestě domů mě napadla taková...úvaha? Sama nevím, k čemu bych to mohla přirovnat. Teď jsem to sepsala. A napadlo mě hodit to sem. Co jinak s tím? Mám z toho různé pocity. Třeba se to někomu bude líbit :) pod perexem.